Informace o společnosti Auto Veteran Company
VideaNaše službyO společnosti

Nákup a prodej vozů

Primární činností AVC je nákup a prodej klasických automobilů včetně profesionálního poradenství všem zájemcům o pořízení či prodej historického automobilu.

Servis a údržba

Poskytujeme základní servis a údržbu dle vašich potřeb. Naší specializací jsou vozy předválečné éry.

Oceňování vozů

Nabízíme odbornou radu při stanovení tržní ceny automobilů.

Aukční prodej

Nabízíme zprostředkování prodeje Vašeho automobilu na specializovaných aukcích.
Pomůžeme stanovit prodejní cenu a vybrat vhodnou aukci pro váš konkrétní automobil.

Zprostředkování účasti na akcích, věnovaných klasickým automobilům

Máte zájem zúčastnit se se svým vozem akcí jako je Concours d´Elegance na Villa d´Este nebo Pebble Beach? Poradíme vám, jak na to a zařídíme vše, co je třeba.

Přeprava automobilů

AVC zajišťuje přepravu sběratelských automobilů po celé Evropě vlastním a pro tento účel vybaveným zakrytým speciálem, který zajistí, že Váš vůz nebude vystaven jak nepřízni počasí, tak nežádoucímu zájmu okolí během přepravy. Potřebujete dopravit váš vůz na výstavu nebo rallye? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.
Naši zkušení řidiči se postarají o to, že vaše automobily budou mít během cesty tu nejlepší péči.

Parkování a péče o automobily

Poskytujeme parkování a úschovu všech typů klasických automobilů. Máte-li zájem o jednorázovou úschovu, nebo dlouhodobé parkování, kontaktujte nás pro bližší informace.

Zakladatel projektu AVC Ivo Smutný, spolu s týmem zkušených kolegů, otevřel počátkem roku 2012 do té doby u nás jedinečný koncept v oblasti prodeje klasických automobilů a přiblížil se tak blíže k cíli nabízet zájemcům o veterány profesionální a nadstandardní služby.

V nově otevřeném objektu v Jinočanech u Prahy byl na ploše téměř 1000 m2 otevřen showroom, technické zázemí pro údržbu a stylový lounge s bohatě vybavenou knihovnou technické literatury, věnované automobilovým značkám.

AVC se věnuje především nákupu a prodeji vozů zejména předválečné éry, ale najdete u nás i nabídku klasických sběratelských vozů mladšího data. Všem svým klientům zaručujeme naprosto diskrétní a transparentní servis té nejvyšší úrovně. Vážíme si důvěry našich klientů, a ti, kteří se ke spolupráci s námi opakovaně vracejí, jsou pro nás důkazem, že oceňují náš přátelský, přesto maximálně profesionální přístup.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, nebo přímo navštívit, těšíme se na Vás.

Informace, které by Vám neměly uniknout
22. květen 2023

Sosnová Classic 2023

Minulý víkend se team AVC zůčastnil druhého ročníku události Sosnová Classic a tak bychom se s Vámi chtěli v tomto příspěvku poděit o náš příjemný…
5. květen 2023

BeForty annual rallye

Poslední březnový víkend se na jihu Belgie, v okolí města Kortrijk, uskutečnil další ročník rallye BeForty, tedy akce jejíž koncept se zakládá na propojení mladých…
5. květen 2022

Vintage Revival Montlhéry

Tento víkend (7. - 8. května) se ve Francii uskuteční další ročník Vintage Revival Montlhéry, jenž je jedna z předních závodních události na poli klasických…
25. březen 2022

Techno-Classica Essen

Je nám velkou ctí vám známit, že jsme na Techno-Classice v Essenu vyhráli první místo v předválečné kategorii ve FIVA Concours de Elégance s naším…
Přímá vyjádření našich zákazníků
Měl jsem nesmírnou radost, že jsem mohl jednat s Jaroslavem a jeho kolegy z AVC. Pomohli mi znovu získat můj Rolls Royce 20HP Windovers Tourer, který jsem bohužel prodal před třemi lety, abych získal obnos peněz na koupi domu, jehož realizace se nakonec nekonala. Hluboce jsem litoval mého rozhodnutí rozloučit se se svým černým ‘’tourerem'', s vědomím, že šlo o unikátní model své doby, s autentickou patinou a historií, kterou nebylo možné nalézt nikde jinde ve světě. Ačkoliv jsem všude hledal podobný model, žádný takový jsem nenašel. Velkým překvapením pro mě bylo, když jsem objevil můj automobil na webových stránkách AVC a ihned zavolal Jaroslavovi, který s velkou pozorností vyslechl můj příběh a velmi ochotně mi automobil prodal a zároveň mi pomohl dopravit ho zpět do UK. Navzdory Corona viru a ‘'lockdownu'' jak v Praze, tak i v UK Jaroslav dokázal situaci vyřešit a zajistil rychlou a bezpečnou dopravu mého automobilu zpět domů.

Musím říci, že jak samotný prodej, tak i servis byl bezvadný a byl jsem opravdu mile potěšen, když jsem zjistil, že během pobytu mého Windoveru v České republice, team AVC objevil a opravil drobné problémy. Díky tomu nyní jezdí lépe, než kdy předtím. AVC mohu zcela doporučit a to nejen jako prodejce veteránů, ale i jako ty, kteří mají skvělou pověst a jsou zapálení nadšenci. Ti, kteří rozumí lásce, kterou dáváme do těchto mechanických "uměleckých děl’’, protože sami sdílí stejnou vášeň.
Gub Neal
Gub NealOceněný televizní produkční
Přihlášení k odběru novinek a prodejních nabídek

Auto Veteran Company

Fakturační adresa: Nad Náměstím 1124/4
  155 00 Praha 5
  Česká republika
   
IČ: 28494181
DIČ: CZ28494181
   
Office
Telefon: +420 774 434 441
Mobil: +420 720 576 230
   
E-mail: office@auto-veteran.com
   
Prohlídky vozů po předchozí domluvě

Projekt AVC je provozován společností Autiva, s.r.o.