Informace o společnosti Auto Veteran Company
VideaNaše službyO společnosti

Nákup a prodej vozidel

Auto Veteran Company se mimo poradenství zabývá především zprostředkováním v oboru nákupu, prodeje a renovací vzácných a jedinečných sběratelských vozidel, jejich náhradních dílů a příslušenství. Své služby a odborné znalosti poskytuje dlouholetým sběratelům, zájemcům nejen o investiční nákup, ale i odborným institucím.

Servis a údržba

Poskytneme Vám servis a údržbu dle Vašich potřeb. Dejte nám vědět jaký problém potřebujete vyřešit na Vašem oblíbeném voze.

Parkování a péče o automobily

Naše prostory se nachází pouhých 10 minut po dálnici D5 z Prahy. AVC zde poskytuje parkování a úschovu pro všechny typy klasických automobilů. Během parkování Vašeho automobilu u nás mu poskytneme po dohodě s Vámi veškerou potřebnou péči.

Přeprava

AVC zajišťuje přepravu sběratelských automobilů po celé Evropě vlastním a pro tento účel vybaveným zakrytým speciálem, který zajistí, že Váš vůz nebude vystaven jak nepřízni počasí, tak nežádoucímu zájmu okolí během přepravy. S námi si můžete být jisti, že Vaše automobily v rukou našich profesionálů dostanou tu nejlepší péči.

Zakladatel projektu AVC Ivo Smutný, spolu s týmem zkušených kolegů, otevřel počátkem roku 2012 do té doby u nás jedinečný koncept v oblasti prodeje klasických automobilů a přiblížil se tak blíže k cíli nabízet zájemcům o veterány profesionální a nadstandardní služby.

V nově otevřeném objektu v Jinočanech u Prahy byl na ploše téměř 1000 m2 otevřen showroom, technické zázemí pro údržbu a stylový lounge s bohatě vybavenou knihovnou technické literatury, věnované automobilovým značkám.

AVC se věnuje především nákupu a prodeji vozů zejména předválečné éry, ale najdete u nás i nabídku klasických sběratelských vozů mladšího data. Všem svým klientům zaručujeme naprosto diskrétní a transparentní servis té nejvyšší úrovně. Vážíme si důvěry našich klientů, a ti, kteří se ke spolupráci s námi opakovaně vracejí, jsou pro nás důkazem, že oceňují náš přátelský, přesto maximálně profesionální přístup.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, nebo přímo navštívit, těšíme se na Vás.

Informace, které by Vám neměly uniknout
20. září 2016

Brzy v nabídce

V nejbližší době očekáváme tento Rolls-Royce 20/25hp Drophead s původní karoserií Park Ward z roku 1930.
14. září 2016

Novinky v nabídce

Dnes bychom vám chtěli představit tyto tři automobily, které jsou nově v naší nabídce. Salmson AL, Delahaye 135M a Hispano-Suiza T56bis.
6. září 2016

Legendární závod Zbraslav-Jíloviště

Víkend ve znamení legendárního závodu Zbraslav-Jíloviště se vydařil na jedničku. V "závodě" do vrchu jsme protáhli 1928 Rolls-Royce Phantom I a nedělní projížďku jsme si…
2. září 2016

Tvrdá realita v Calais

Nemám ve zvyku se veřejně vyjadřovat k politickým událostem v Evropě, tentokrát mi to ovšem nedá, už jen proto, že mnou cloumá silný pocit směsi…
Přímá vyjádření našich zákazníků
Přihlášení k odběru novinek a prodejních nabídek
Jméno:
E-mail:
2+3=

Auto Veteran Company

Adresa: Severní 278
  252 25 Jinočany
  Czech Republic
   
IČ: 28494181
DIČ: CZ28494181
   
   
Office
Telefon:    +420-311-360-183
Mobil:    +420-774-434-441
E-mail: office@auto-veteran.com
   

Projekt AVC je provozován společností Autiva s.r.o.