Informace o společnosti Auto Veteran Company
VideaNaše službyO společnosti

Nákup a prodej vozidel

Auto Veteran Company se mimo poradenství zabývá především zprostředkováním v oboru nákupu, prodeje a renovací vzácných a jedinečných sběratelských vozidel, jejich náhradních dílů a příslušenství. Své služby a odborné znalosti poskytuje dlouholetým sběratelům, zájemcům nejen o investiční nákup, ale i odborným institucím.

Servis a údržba

Poskytneme Vám servis a údržbu dle Vašich potřeb. Dejte nám vědět jaký problém potřebujete vyřešit na Vašem oblíbeném voze.

Parkování a péče o automobily

Naše prostory se nachází pouhých 10 minut po dálnici D5 z Prahy. AVC zde poskytuje parkování a úschovu pro všechny typy klasických automobilů. Během parkování Vašeho automobilu u nás mu poskytneme po dohodě s Vámi veškerou potřebnou péči.

Přeprava

AVC zajišťuje přepravu sběratelských automobilů po celé Evropě vlastním a pro tento účel vybaveným zakrytým speciálem, který zajistí, že Váš vůz nebude vystaven jak nepřízni počasí, tak nežádoucímu zájmu okolí během přepravy. S námi si můžete být jisti, že Vaše automobily v rukou našich profesionálů dostanou tu nejlepší péči.

Luxusní klasické automobily představují snoubení umění a techniky na nejvyšší úrovni. Seriozní sběratelé tohoto jedinečného technického umění potřebují zkušené odborníky, kteří je nasměrují k získání automobilu skutečné hodnoty, autenticity a jedinečnosti. Ve světě obchodu s klasickými automobily existuje malá skupina lidí, kteří prakticky do detailu znají specifikace všech skvělých a známých značek automobilů, kteří znají světové sběratele, a kteří klasické automobily také kupují a prodávají. V této malé skupině je Ivo Smutný, zakladatel Auto Veteran Company, tím, kdo díky letitým zkušenostem, znalostem, stovkám uskutečněných obchodů a celosvětovým kontaktům ví, jak vybrat vůz dle Vašich požadavků, tak i doporučit konkrétní vůz jako skvělou investici. Více než deset let se pravidelně účastní všech důležitých mezinárodních aukcí, výstav a klubových setkání. Jako příznivec zejména francouzských automobilů předválečné éry se v posledních letech úspěšně snaží o rozšíření značky Hispano Suiza v Čechách.
Informace, které by Vám neměly uniknout
26. srpen 2016

Passion for classic cars

V našem novém videu se s Vámi Ivo Smutný podělí o svůj příběh, který vedl k jeho vášni pro stará auta. Po několika filmech věnovaných…
22. srpen 2016

Pebble Beach Concours d’Elegance

Je to již 66 let od chvíle, kdy se uskutečnila první Pebble Beach Concours d’Elegance. Vždy se jednalo o velice významnou a zajímavou výstavu. Letos…
13. srpen 2016

Eliška Junková (1900-1994)

Nejlepší česká automobilová závodnice všech dob, ve 20. letech nejrychlejší z žen celého světa a jediná schopná vyrovnat se v seriálu Grand Prix mužům, během…
9. srpen 2016

1949 Delahaye 135M Cabriolet by Guilloré

Minulý týden jsme přivezli z Francie tento Delahaye 135M Cabriolet by Guilloré s karoserií Béarn.
Přihlášení k odběru novinek a prodejních nabídek
Jméno:
E-mail:
2+3=

Auto Veteran Company

Adresa: Severní 278
  252 25 Jinočany
  Czech Republic
   
IČ: 28494181
DIČ: CZ28494181
   
   
Office
Telefon:    +420-311-360-183
Mobil:    +420-774-434-441
E-mail: office@auto-veteran.com
   

Projekt AVC je provozován společností Autiva s.r.o.