O společnosti AVC

Představení společnostiSlužbyNáš týmVideaPartneři

O projektu Auto Veteran Company

Zakladatel projektu AVC Ivo Smutný, spolu s týmem zkušených kolegů, otevřel počátkem roku 2012 do té doby u nás jedinečný koncept v oblasti prodeje klasických automobilů a přiblížil se tak blíže k cíli nabízet zájemcům o veterány profesionální a nadstandardní služby.

V nově otevřeném objektu v Jinočanech u Prahy byl na ploše téměř 1000 m2 otevřen showroom, technické zázemí pro údržbu a stylový lounge s bohatě vybavenou knihovnou technické literatury, věnované automobilovým značkám.

AVC se věnuje především nákupu a prodeji vozů zejména předválečné éry, ale najdete u nás i nabídku klasických sběratelských vozů mladšího data. Všem svým klientům zaručujeme naprosto diskrétní a transparentní servis té nejvyšší úrovně. Vážíme si důvěry našich klientů, a ti, kteří se ke spolupráci s námi opakovaně vracejí, jsou pro nás důkazem, že oceňují náš přátelský, přesto maximálně profesionální přístup.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, nebo přímo navštívit, těšíme se na Vás.

Nákup a prodej vozů

Primární činností AVC je nákup a prodej klasických automobilů včetně profesionálního poradenství všem zájemcům o pořízení či prodej historického automobilu.

Servis a údržba

Poskytujeme základní servis a údržbu dle vašich potřeb. Naší specializací jsou vozy předválečné éry.

Oceňování vozů

Nabízíme odbornou radu při stanovení tržní ceny automobilů.

Aukční prodej

Nabízíme zprostředkování prodeje Vašeho automobilu na specializovaných aukcích. Pomůžeme stanovit prodejní cenu a vybrat vhodnou aukci pro váš konkrétní automobil.

Zprostředkování účasti na akcích

Máte zájem zúčastnit se se svým vozem akcí jako je Concours d´Elegance na Villa d´Este nebo Pebble Beach? Poradíme vám, jak na to a zařídíme vše, co je třeba.

Přeprava automobilů

AVC zajišťuje přepravu sběratelských automobilů po celé Evropě vlastním a pro tento účel vybaveným zakrytým speciálem, který zajistí, že Váš vůz nebude vystaven jak nepřízni počasí, tak nežádoucímu zájmu okolí během přepravy. Potřebujete dopravit váš vůz na výstavu nebo rallye? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme. Naši zkušení řidiči se postarají o to, že vaše automobily budou mít během cesty tu nejlepší péči.

Parkování a péče o automobily

Poskytujeme parkování a úschovu všech typů klasických automobilů. Máte-li zájem o jednorázovou úschovu, nebo dlouhodobé parkování, kontaktujte nás pro bližší informace.

Ivo Smutný

CEO

Telefon: +420 774 911 993
e-mail: ivosmutny@auto-veteran.com

Ivo Smutný *1973, po střední škole nastoupil u ČSL jako zástupce letecké společnosti a v roce 1993 začíná podnikat v oblasti 4WD automobilů a jejich příslušenství a spoluzakládá dobrodružnou cestovní agenturu.

V roce 2001 se stal profesionálním pilotem, působil nejprve v ČSA a později létal pro Travel Service.

Vždy se zajímal o dopravní prostředky, obzvláště pak o automobily a letadla. Sbírat historické vozy začal s 1977 Ferrari a 1979 Porsche, poté následovaly automobily starší generace, jako jsou Hispano Suiza, Rolls Royce, Delage, Bugatti, Austro Daimler, Praga, Laurin & Klement a další. Dnes se věnuje především automobilům předválečné éry.

Jaroslav Vrabec

Project manager

Telefon: +420 720 576 230
e-mail: jaroslav.vrabec@auto-veteran.com

Milan Přívozník

Serviceman

SLEDUJTE NÁS