Nabídka vozů

1933 Hispano-Suiza K6 Limousine by Van Vooren

Detaily

Rok: 1933
Karoserie: Limousine
Motor: 5.184 cc
Cena: Na vyžádání

Popis

Tato Hispano-Suiza K6 je poháněna řadovým šestiválcem OHV o objemu 5.184 cc, na jehož vývoji se podílel i Marc Birkigt. Motor měl kratší 110-ti millimetrový zdvih a vylepšené sání, díky čemuž dosahoval výkonu 120 koní a to i přesto, že měl menší objem než jeho předchůdce. Třístupňová manuální převodovka, pevné nápravy se semi-eliptickým odpružením vpředu i vzadu a bubnové brzdy na všech čtyřech kolech, dělali z K6 velmi sofistikovaný a kvalitní automobil, který si oblíbilo mnoho předních francouzských karosářů.

Nabízený vůz, šasí číslo 15027 byl dodán roku 1933 známému velkoobchodníkovi L. Duval-Lemonierovi z Normandie, který v 50. letech spojil síly s P.A. Halleym, což dalo vzniknout obrovské společnosti Promodés. Ta v roce 1999 oznámila spojení se společností Carrefour a vznikla tak největší maloobchodní skupina v Evropě a druhá největší na světě (hned po Walmartu).

Tato originální karoserie typu „Limousine“ pochází z pera významné francouzské karosárny, Carrosserie Vanvooren. Automobil je ve výborném, plně funkčním stavu se všemi originálními detaily a interiérem a s hezkou patinou.

Automobil se nachází u nás v showroomu a v případě zájmu či dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Máte o nabídku zájem?

Last modified on pátek, 05 květen 2017 10:19