Nabídka vozů

Hispano-Suiza T56bis

Detaily

Rok: 1930
Karoserie: Saloon
Motor: 8.000 cc
Cena: Na vyžádání

Popis

Společnost Hispano-Suiza Fábrica de Automóviles byla založena v roce 1904 a v Barceloně působila až do roku 1946. Vyráběla osobní, nákladní automobily, autobusy, letecké motory a zbraně. V roce 1911 byla v Paříži založena dceřiná společnost a kvůli síle francouzského trhu s luxusními automobily byla v roce 1923 přesunuta výroba a další vývoj velkých a nákladných modelů .Výroba T56 začala v roce 1929 a skončila v roce 1940; Je to jedno z nejdůležitějších aut vyrobených v továrně Hispano-Suiza a původní automobil v nálezovém stavu T56bis/H6C je významný model s velmi žádoucím šasí a motorem o obsahu osmi litrů.

Tento exemplář byl rovněž zobrazen v knize od Johnnie Greena “The legendary Hispano Suiza”. Je unikátní nejen díky tomu, že se dochoval v originálním a nálezovém stavu, ale i že tím, že je skutečným svědkem toho, jak v průběhu let procházely tyto vozy modernizací. Právě tato Hispano-Suiza je posledním modelem T56bis, která byla vyrobena.

Vůz je ideální pro ponechání ve současném stavu či pro renovaci. Je kompletní a tak záleží pouze na preferencích nového majitele.

Automobil se nachází u nás v showroomu a v případě zájmu či dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Máte o nabídku zájem?

Last modified on středa, 17 únor 2021 12:40