NOVINKY

Sosnová Classic 2023
22 kvě

Sosnová Classic 2023


Minulý víkend se team AVC zůčastnil druhého ročníku události Sosnová Classic a tak bychom se s Vámi chtěli v tomto příspěvku poděit o náš příjemný zážitek.

V loňském roce se na okruhu představilo přes 200 historických závodních vozů, které se návštěvníkům předvedly nejen ve statických expozicích, ale hlavně v plné rychlosti na závodní trati. Letošní ročník byl pak zároveň koncipován i jako sraz vozidel a motocyklů Laurin & Klement.

Nejen, že jsme měli skvělou možnost otestovat náš Talbot-Lago T26GS před závodem v LeMans, ale hlavně jsme měli skvělou příležitost setkat se s našimi přáteli, známými, klienty a ostatními nadšenci do klasických vozů.


BeForty annual rallye


Poslední březnový víkend se na jihu Belgie, v okolí města Kortrijk, uskutečnil další ročník rallye BeForty, tedy akce jejíž koncept se zakládá na propojení mladých lidí a historických vozů, důsledkem čehož je kritérium pro účast věk pod 40 let a vůz vyrobený před rokem 1940. Jednalo se již o 12. ročník , tým AVC měl ovšem na této akci premiéru.

Během víkendu posádky najezdily přes 200 kilometrů v okolí Belgicko-Francouzských hranic a během toho si také zkusily několik zpestřujících aktivit a navštívili mnohá zajímavá místa.

Akce proběhla na výbornou a již niní se těšíme na příští ročník 2024!Vintage Revival Montlhéry
05 kvě

Vintage Revival Montlhéry


Tento víkend (7. - 8. května) se ve Francii uskuteční další ročník Vintage Revival Montlhéry, jenž je jedna z předních závodních události na poli klasických vozů.

Autodrom Linas-Montlhéry, leží 25 kilometrů jižně od Paříže a je jedním z posledních historických, klopených okruhů, které přežily v téměř původním stavu.

Během víkendu se zde představí na 300 předválečných vozů a motocyklů. Tým AVC bude na okruhu v sobotu a pokud někdo z vás přemýšlí o účasti, moc rádi se s vámi uvidíme.!


Techno-Classica Essen
25 bře

Techno-Classica Essen


Je nám velkou ctí vám známit, že jsme na Techno-Classice v Essenu vyhráli první místo v předválečné kategorii ve FIVA Concours de Elégance s naším famozním vozem Hispano Suiza H6. Velice si tohoto ocenění vážíme.


Již brzy vám přineseme další fotoreport z výstavy v Essenu.


SALON RÉTROMOBILE obrazem
16 bře

SALON RÉTROMOBILE obrazem


Salon Rétromobile v Paříži se vydařil a my jsme po dlouhé době potkali spoustu známých a jiných nadšenců do starých automobilů. Byla to právě tato výstava, kde jsme byli naposledy, než nám bohužel Covid zavřel dveře a proto jsme velmi rádi, že jsme se letos opět mohli zúčastnit.

V pondělí jsme se přesunuli téměř 800 kilometrů do německého Essenu. Zde už jsme připravili náš stánek číslo 602 V hale 5 a nyní se již budeme těšit na Vaši návštěvu. Všichni přátele AVC jsou více než vítání a doufáme, že uvidíme co nejvíce z vás.

Přinášíme vám krátký fotoreport z Paříže a na ten z Essenu se můžete těšit již brzy.


POZVÁNKA NA TECHNO-CLASSICA  23.- 27.3. 2022
15 úno

POZVÁNKA NA TECHNO-CLASSICA 23.- 27.3. 2022


Termín Salonu Rétromobile se kvapem blíží a my pro Vás máme další skvělou novinku, a tím je naše účast na veletrhu TECHNO-CLASSICA v Essenu, kam se budeme přesouvat rovnou po skončení autosalonu Rétromobile v Paříži.

Rádi vás ve dnech 23.-27. března 2022 uvítáme na našem stánku. Vedle nás se na ploše 120.000 m2, v prostoru 12-ti hal a 4 venkovních prostranstvích představí vystavovatelé z celého světa a bude zajisté, co obdivovat.

Více informací se dozvíte na oficiálním webu pořadatele.

Další informace o této události Vám přineseme již brzy a určitě se máte nač těšit.


ZMĚNA TERMÍNU SALON RÉTROMOBILE 16.- 20.03.2022
10 led

ZMĚNA TERMÍNU SALON RÉTROMOBILE 16.- 20.03.2022


Dovolte nám, abychom vás informovali o změně termínu konání pařížského autosalonu Rétromobile, který se měl konat ve dnech 2.- 6. února 2022.

Vzhledem ke zhoršující se situaci ohledně pandemie Coronaviru, enormnímu nárůstu počtu onemocněných ve Francii, a taktéž v návaznosti na průzkum mezi vystavovateli, rozhodli se organizátoři této výjimečné události přesunout termín na 16.- 20. března 2022.

Pevně věříme, že se již situace zlepší a setkáme se spolu v březnu!!!

Vánoční přání
08 pro

Vánoční přání


Rok 2021 se pomalu blíží ke svému konci a nová dobrodružství jsou již za rohem!

Přejeme Vám krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok 2022!

SALON RÉTROMOBILE 2.- 6.2. 2022
07 pro

SALON RÉTROMOBILE 2.- 6.2. 2022


Na konci roku se i my ohlížíme zpět a bilancujeme, hodnotíme a zároveň plánujeme naše aktivity do dalšího období. Poslední roky nebyly pro nás všechny zcela jednoduchými díky pandemii, která zasáhla každého z nás. Mnoho akcí, kterých se obvykle každým rokem účastníme bylo bohužel zrušeno, avšak nezoufáme a věříme, že již příští rok bude situace mnohem příznivější. Také proto se už touto dobou těšíme na návštěvu autosalonu Rétromobile v Paříži, který je bezpochyby nejdůležitějším prodejním veletrhem sezóny.

Rádi Vás ve dnech 2. - 6. února 2022 uvítáme na našem stánku ve velkolepých prostorách EXPO PORTE DE VERSAILLES. Na ploše 72,000 m2 se se zde představí kolem 620 vystavovatelů z celého světa. Návštěvníci zde mohou obdivovat více než 1 100 automobilů a svou účast potvrdilo kolem 120 automobilových klubů.

Více informací se dozvíte na oficiálním webu pořadatele.

Další informace o této události Vám přineseme již brzy a určitě se máte nač těšit.


Strana 1 z 22