NOVINKY

Salon Retromobile 2020

Za více než 10 let svého působení spravovala, zobchodovala či jen prezentovala naše společnost širokou nabídku historických automobilů nejvýznamnějších světových značek.

Na začátku nového roku se vždy rádi ohlížíme zpět. Je tomu tak i nyní, kdy hodnotíme rok 2019, který byl pro nás díky našim skvělým klientům a přátelům vynikající. Velmi důležité však je, dívat se i dopředu. A tak se touto dobou už velmi těšíme na návštěvu autosalonu Rétromobile v Paříži, který je bezpochyby nejdůležitější veletrh sezóny. Tento ročník pro nás bude výjimečný, protože se poprvé představíme jako vystavovatel na společném stánku s kolegou a přítelem Christophem Grohe, respektovanou osobou v oblasti sběratelských a historických vozů.

Rádi vás ve dnech 5. - 9. února uvítáme na našem stánku, kde představíme zcela původní automobil, který byl již pokládán za ztracený. Delahaye 235 karosovaný dílnou Antem, jenž se zúčastnil Rallye Monte Carlo v roce 1953. Najdete nás v hale č.1, ulička L, stánek č. 062.

Ti z vás kteří, se na veletrh nedostanou, se mohou těšit alespoň na velkou fotografickou reportáž z akce, kterou najdete na našich webových stránkách v sekci novinek bezprostředně po návratu z výstavy.

Více informací se dozvíte na oficiálním webu pořadatele.

Last modified on sobota, 29 únor 2020 23:05