Testimonialy

VideaPřímá vyjádření

Thierry Plojoux

Dobrý den, jmenuji se Thierry Plojoux a jsem velmi šťastný, že jsem za pomoci Iva Smutného a jeho společnosti AVC získal tento vůz Hispano Suiza. Hledal jsem podobné auto dlouho, protože jsem majitelem lodi po Marku Birkigtovi, je to krásná plachetnice, se kterou se každoročně plavím, a tak mě zajímalo, jak se řídí automobil Hispano Suiza. Dlouho jsem tedy hledal, až jsem díky Ivovi našel tento krásný vůz. Zajímavé také je, že můj dědeček byl George Gangloff, který karosoval mnoho vozidel včetně značky Hispano Suiza. Takže z dětství jsem znal spooustu fotografií těchto automobilů. Ještě jednou děkuji firmě AVC za pomoc při tomto projektu a za vůz, který je podle mých představ, a s nímž budu, doufám, jezdit dlouhá léta.

Ladislav Samohýl

Díky firmě AVC, jenž je se svými znalostmi a profesionálním přístupem odborníkem v oblasti veteránů, můžete v naší sbírce vidět několik automobilů snové kategorie, jako je například Bugatti 44. Věřím, že v budoucnu budeme nadále spolupracovat a rozšíříme naší sbírku o další automobily nejvyšší kvality.

Měl jsem nesmírnou radost, že jsem mohl jednat s Jaroslavem a jeho kolegy z AVC. Pomohli mi znovu získat můj Rolls Royce 20HP Windovers Tourer, který jsem bohužel prodal před třemi lety, abych získal obnos peněz na koupi domu, jehož realizace se nakonec nekonala. Hluboce jsem litoval mého rozhodnutí rozloučit se se svým černým ‘’tourerem'', s vědomím, že šlo o unikátní model své doby, s autentickou patinou a historií, kterou nebylo možné nalézt nikde jinde ve světě. Ačkoliv jsem všude hledal podobný model, žádný takový jsem nenašel. Velkým překvapením pro mě bylo, když jsem objevil můj automobil na webových stránkách AVC a ihned zavolal Jaroslavovi, který s velkou pozorností vyslechl můj příběh a velmi ochotně mi automobil prodal a zároveň mi pomohl dopravit ho zpět do UK. Navzdory Corona viru a ‘'lockdownu'' jak v Praze, tak i v UK Jaroslav dokázal situaci vyřešit a zajistil rychlou a bezpečnou dopravu mého automobilu zpět domů.

Musím říci, že jak samotný prodej, tak i servis byl bezvadný a byl jsem opravdu mile potěšen, když jsem zjistil, že během pobytu mého Windoveru v České republice, team AVC objevil a opravil drobné problémy. Díky tomu nyní jezdí lépe, než kdy předtím. AVC mohu zcela doporučit a to nejen jako prodejce veteránů, ale i jako ty, kteří mají skvělou pověst a jsou zapálení nadšenci. Ti, kteří rozumí lásce, kterou dáváme do těchto mechanických "uměleckých děl’’, protože sami sdílí stejnou vášeň.
Gub Neal
Gub NealOceněný televizní produkční

Dobrý den, jmenuji se Thierry Plojoux a jsem velmi šťastný, že jsem za pomoci Iva Smutného a jeho společnosti AVC získal tento vůz Hispano Suiza. Hledal jsem podobné auto dlouho, protože jsem majitelem lodi po Marku Birkigtovi, je to krásná plachetnice, se kterou se každoročně plavím a tak mě zajímalo, jak se řídí automobil Hispano Suiza. Dlouho jsem tedy hledal, až jsem díky Ivovi našel tento krásný vůz. Zajímavé také je, že můj dědeček byl George Gangloff, který karosoval mnoho vozidel včetně značky Hispano Suiza. Takže z dětství jsem znal spooustu fotografií těchto automobilů. Ještě jednou děkuji firmě AVC za pomoc při tomto projektu a za vůz, který je podle mých představ, a s nímž budu, doufám, jezdit dlouhá léta.
Thierry Plojoux
Thierry PlojouxVnuk George Gangloffa

Díky firmě AVC, jenž je se svými znalostmi a profesionálním přístupem odborníkem v oblasti veteránů, můžete v naší sbírce vidět několik automobilů snové kategorie, jako je například Bugatti 44. Věřím, že v budoucnu budeme nadále spolupracovat a rozšíříme naší sbírku o další automobily nejvyšší kvality.
Ladislav Samohýl
Ladislav SamohýlVášnivý sběratel veteránů

Auf der Suche nach einem Fahrzeug, von dem ich schon sehr lange träumte, bin ich auf Ihre Firma Auto Veteran Company gestoßen. Seit unserem ersten Gespräch hatte ich ein gutes Gefühl und bin auch von der Atmosphäre Ihrer Ausstellungsräume begeistert, die einem das Gefühl vermitteln, in der Zeit etwas zurück zu reisen, zu der Werte noch groß geschrieben wurden. Ich danke Ihnen sehr für die angenehmen Gespräche, Ihre kompetente Beratung, die problemlose Abwicklung und dafür, dass sie einen Teil zu der Verwirklichung meines Traumes beigetragen haben. Der Fahrzeugkauf über Sie und die Auto Veteran Company war ein Erlebnis und ist sehr zu empfehlen.
Dr. Jörg P. Colombo
Dr. Jörg P. ColomboDeutschland

Jako majitel vozu bych rád poděkoval Larry Eisnerovi ze San Francisca, v jehož dílně se pracovalo na našem autě, a Ivu Smutnému, majiteli AVC, který se osobně podílel na opravě spojky a dovezl ještě v ranních hodinách H6 na Pebble Beach. Bez jejich pomoci by auto nebylo dokončené včas.
Alexander Schaufler
Alexander SchauflerPebble Beach 2016
Last modified on středa, 02 únor 2022 19:49
More in this category: « Testimonialy Novinky »